close
تبلیغات در اینترنت
دانشگاه فرهنگیان

دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان و حرفه ی معلمی
بررسی مسایل دانشگاه فرهنگیان ،آموزش پرورش ،معلمان ودانشجومعلمان
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
شارژ آنلاین با یک کلیک

کلیک کنید تا ببینید

               
           

کلیک کنید وبخرید


کلیک کنید

               
           

جستجو

پرفروش ها


کلیک کنید لطفا


 

مهرمحمدی

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ محمود مهرمحمدی صبح امروز 23 اردیبهشت ماه که در مراسم گشایش دومین کنفرانس ملی و نهمین همایش ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی سخن می گفت ضمن معرفی مختصر دانشگاه فرهنگیان و ساختار آن اظهار داشت: ما مقدرات آموزش و پرورش را در دانشگاه فرهنگیان رقم می زنیم و اراده و خواست ما این است که نیروهایی به آموزش و پرورش گسیل کنیم که سفیران تحول و تعالی آموزش و پرورش باشند و این شعاری است که برای آموزش و پرورش برگزیده ایم اگرچنین نباشد تعلیم و تربیت کشور به دست کسانی خواهد افتاد که شایستگی های لازم را برای این کار ندارند.

مهرمحمدی در خصوص اهمیت دانشگاه فرهنگیان در نظام آموزشی کشور گفت: مقام معظم رهبری دانشگاه فرهنگیان را یک دانشگاه فوق العاده خطاب می کند و من در راستای این برداشت این دانشگاه را دردانه خانواده آموزش عالی خطاب کردم.

وی افزود: تمام نهادهای دولتی وغیردولتی برخوردار از ظرفیت امر تعلیم و تربیت در کنار وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش لازم است دست به دست هم بدهند و کمک کنند تا با ساختن این دانشگاه به نظام تعلیم و تربیت کشور کمک شود که باید از آن به عنوان پرمنفعت ترین اتفاق ملی نام برد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان ابراز امیدواری کرد: امیدوارم دستگاه ها ما را در تربیت معلم تنها نگذارند تا خروجی های دانشگاه همان سفیران تحول و تعالی باشند که ما انتظار داریم .

وی ادامه داد: نهادی که دارای چنین نقشی در توسعه یافتگی و توسعه نایافتگی جامعه است مستلزم توجهاتی است که مقام معظم رهبری به آن دارند ما نخستین دانشگاهی هستیم که ظرفیت قانونی معاونت ششم دانشگاه را در طراحی جدیدی که داشتیم به موضوع ارزیابی و کیفیت اختصاص دادیم که تجارب خوبی در این معاونت طی این مدت داشتیم و بسیار خوشحال خواهیم شد این تجارب را در اختیار سایر دانشگاه ها و مراکز مرتبط با امر تعلیم و تربیت قرار دهیم.

دومین کنفرانس ملی و نهمین همایش ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی به میزبانی دانشگاه فرهنگیان و با همکاری دانشگاه تهران و شرکت مراکز دانشگاهی اساتید دانشگاه و کارشناسان روزهای 23 و 24 اردیبهشت ماه 94 در پردیس نسیبه دانشگاه فرهنگیان برگزار می شوددرباره : دانشگاه فرهنگیان , اخبار دانشگاه فرهنگیان ,
برچسب ها : دانشگاه فرهنگیان , مهرمحمدی , مقدرات آموزش و پرورش را در دانشگاه فرهنگیان رقم می زنیم , آموزش پرورش ,
بازدید : 31
[ چهارشنبه 23 ارديبهشت 1394 ] [ چهارشنبه 23 ارديبهشت 1394 ] [ دانشجومعلم ]

 

 

آزمون استخدامی حتما تیرماه برگزار می شود

خسرو نظری در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، پیرامون استخدام وزارت آموزش و پرورش گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی به آموزش و پرورش مجوز استخدام 10 هزار نیرو را در این وزارت خانه داده که 5 هزار از آن ها در قالب روند دیپلم به لیسانس است.

وی ادامه داد: این افراد برای سال جاری وارد دانشگاه شده و طبق روال سال های گذشته فارغ التحصیل می شوند.

رئیس برنامه ریزی ومنابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش اشاره کرد: 5 هزار نیروی مابقی را دانشگاه فرهنگیان به وزارت آموزش و پرورش فرصت می دهد، تا از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها و حوزه های علمیه برای تامین کمبودها استفاده کند.

نظری تصریح کرد: بررسی هایی قابل انجام است که در اختیار وزارت خانه قرار می دهیم تا تمهیدات لازم را برای برگزاری آزمون استخدامی در تیرماه فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این افراد برای مهرماه سال جاری پس از گزینش وارد دانشگاه فرهنگیان می شوند و 2 ترم تحصیلی آموزش صلاحیت های معلمی را دیده پس از اخذ گواهینامه مهرماه سال 95 وارد کار می شوند.درباره : دانشگاه فرهنگیان , آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : آزمون استخدام آموزش پرورش , مجوز استخدام ورودی های 93 دانشگاه فرهنگیان , دانشگاه فرهنگیان , آزمون استخدام , استخدام ,
بازدید : 84
[ سه شنبه 15 ارديبهشت 1394 ] [ سه شنبه 15 ارديبهشت 1394 ] [ دانشجومعلم ]

 

انجام مقدمات استخدام قطعی

با توجه به بخشنامه اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان از دانشجویان ورودی بهمن 1391 در خواست می گردد از تاریخ خرداد تا شهریور سال جاری با در دست داشتن دو قطعه عکس، تصویر شناسنامه و کارت ملی، جهت تکمیل فرم های 130 اطلاعات فردی گزینش به منظور انجام مقدمات استخدام قطعی به کارشناسی استخدام این اداره کل مراجعه نمایند.

منبع: پردیس فاطمه الزهرا(س) اهواز

این اطلاعیه مختص دانشجویان استان خوزستان می باشد

 درباره : دانشگاه فرهنگیان , اخبار دانشگاه فرهنگیان , استخدام آموزش پرورش , حقوق وحکم کارگزینی ,
برچسب ها : انجام مقدمات استخدام قطعی , استخدام قطعی , اموزش پرورش , ورودی های بهمن 91 دانشگاه فرهنگیان , دانشگاه فرهنگیان , استخدام ,
بازدید : 52
[ چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 ] [ چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 ] [ دانشجومعلم ]

فارغ التحصیلان دانش

 

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از شهرستان کاشان با اشاره به برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش در ماه‌های آینده اظهار داشت: جذب نیروی بومی در حال حاضر در اولویت وزارت آموزش و پرورش بوده و با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان دوره‌های چهارساله‌ای را برگزار می‌کند، فارغ‌التحصیلان این دوره‌ها، در مهر سال 95 وارد مدرسه می‌شوند.پ

 

وی افزود: امسال هم دانشجویان در دوره‌های 4 ساله‌ای پذیرش می‌شوند و تلاش می‌کنیم که پذیرش به سبک بومی انجام شود و از معلمان بومی در شهرستان‌ها استفاده شود. در حال حاضر جذب نیروی بومی در دستور کار قرار گرفته تا مشکل نقل و انتقال معلمان برطرف شود.

 

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: امسال استفاده از ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان مورد توجه قرار می‌گیرد که از فارغ‌التحصیلان کارشناسی آزمون برگزار شده استفاده می‌شود و کسانی که دوره‌های دانشگاه فرهنگیان را طی کرده و گواهینامه را دریافت می‌کنند، مورد استفاده قرار خواهند گرفت.


برای مشاهده بقیه مطلب ادامه مطلب رو بزنید

 ادامه مطلب

درباره : دانشگاه فرهنگیان , اخبار دانشگاه فرهنگیان , آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : فانی:اولین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان مهر 95 وارد مدارس می شوند , اولین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان , دانشگاه فرهنگیان , آموزش پرورش , جذب نیروی آموزش پرورش , فانی , استخدام آموزش پرورش , 5 هزار نفر , دانشجویان ,
بازدید : 78
[ سه شنبه 25 فروردين 1394 ] [ سه شنبه 25 فروردين 1394 ] [ دانشجومعلم ]

 

معاونت آموزش دانشگاه فرهنگیان : امتحانات پایان ترم طبق تقویم آموزشی برگزار خواهد شد.

بخشنامه دانشگاه فرهنگیان در این مورد:

سلام علیکم

با احترام، در پاسخ به نامه شماره 212/824/50802/د مورخ 21/12/1393 در خصوص درخواست تغییر زمان امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی جاری توسط جمعی از دانشجویان آن پردیس به اطلاع می­رساند برگزاری کامل کلاس­های درس امری ضروری است که تحقق آن در این نیمسال با مشکلاتی خاص همراه است. بر این اساس، امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 94-1393 طبق تقویم آموزشی اعلام شده، برگزار خواهد شد. انتظار می­رود تلاش­های جنابعالی و همکاران، مخصوصا مدیران محترم گروههای آموزشی، برای تدارک شرایط برگزاری کلاس­های جبرانی مصروف گردد و نتیجه آن به این معاونت گزارش شود.

 امتحانات پایان ترم دانشگاه فرهنگیان طبق تقویم آموزشی برگزار میگردددرباره : دانشگاه فرهنگیان ,
برچسب ها : دانشگاه فرهنگیان , تقویم آموزشی , بخشنامه , امتحانات پایان ترم , امتحانات پایان ترم دانشگاه فرهنگیان , دانشجومعلمان ,
بازدید : 13
[ پنجشنبه 20 فروردين 1394 ] [ پنجشنبه 20 فروردين 1394 ] [ دانشجومعلم ]

 

اطلاعيــه‌ سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌كشور درباره اعلام نتايج نهايي پذيرفته‌شدگان مرحله تكميل ظرفيت رشته‌‌هاي‌ تحصيلي ‌‌متمركـز داراي شرايط‌خاص دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجائي تهران درآزمون‌ سراسري‌ سال1393

پيرو اطلاعيه مورخ 21/11/93 ، بدين ‌وسيله از كليه داوطلباني كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌ شده نهائي هر يك از رشته‌هاي تحصيلي ‌متمركز مرحله تكميل‌ظرفيت دانشگاههاي فوق در آزمون سراسري سال 1393 در سايت اين سازمان اعلام شده، دعوت مي‌نمايد با در دست داشتن مدارك مورد نياز و با رعايت موارد ذيل براي ثبت‌نام به  موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند.

1- كليه پذيرفته‌‌شدگان لازم است با همراه داشتن اصل مدارك در يكي از روزهاي شنبه و يكشنبه مورخ 22 و 23/1/94  براي ثبت ‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه به موقع پذيرفته‌شدگان براي ثبت‌نام به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

2- داوطلباني كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌‌شده نهايي مرحله تكميل ظرفيت هر يك از موسسات فوق الذكر اعلام گرديده، چنانچه جزء پذيرفته‌‌شدگان رشته متمركز و يا نيمه‌متمركز (داراي قبولي قبلي) آزمون سراسري سال 1393 بوده باشند، برابر ضوابط اعلام ‌شده قبولي قبلي آنان لغو مي‌گردد و بايد در رشته پذيرفته‌ شده ثبت‌نام و ادامه تحصيل دهند. ضمناً براي پذيرفته‌‌شدگان در اين مرحله يك نوبت از حداكثر دو نوبت قبولي منظور خواهد شد.

3- داوطلباني كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته شده نهايي مرحله تكميل ظرفيت اعلام گرديده، خواه در مؤسسه آموزش ‌عالي ذيربط ثبت‌‌نام نمايند و يا ننمايند، حق شركت در آزمون سراسري سال 1394 را نخواهند داشت.

4- پذيرفته شدگاني كه داراي قبولي قبلي مي‌باشند( اعم از متمركز و يا نيمه‌متمركز) نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي ندارند و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.

5- زمان شروع به تحصيل پذيرفته‌شدگان با توجه به امكانات آموزشي موسسه در اولين ترم تحصيلي ممكن  خواهد بود .

داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.Sanjesh.org و يا با شماره‌ تلفن‌هاي‌ 9-88923595 با پيش شماره  021 مطرح نمايند.

 برای مشاهده اسامی قبول شدگان کلیک کنیددرباره : دانشگاه فرهنگیان , کنکوروکنکوری ها ,
برچسب ها : دانشگاه فرهنگیان , کنکور , اسمای قبول شدگان نهایی تکیل ظرفیت , تکمیل ظرفیت , اسامی , قبول شدگان , ثبت نام ,
بازدید : 26
[ پنجشنبه 20 فروردين 1394 ] [ پنجشنبه 20 فروردين 1394 ] [ دانشجومعلم ]
محصولات

کلیک کنید تا ببینید
               
           


کلیک کنید وبخرید
.: Weblog Themes By graphist :.

::

اعضاء
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟عضویت در سایت
کلیک کنید
               
           

درباره وبلاگ

سلام این وبلاگ برای اطلاع رسانی وهمچنین بررسی مسایل دانشگاه فرهنگیان ،دانشجومعلمان،معلمان ،حرفه ی معلمی وآموزش وپرورش ایجاد شده است امیدوارم مارا با نظراتتان در اداره وبلاگ کمک کنید وانتقادات وپیشنهادات خودرا به ما اعلام کنیدایمیل:moallemin91@yahoo.com

آخرين مطالب
نهایی شدن دو بسته‌ بیمه‌ای برای فرهنگیان تاریخ : چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394
تبریک روز معلم تاریخ : جمعه 11 اردیبهشت 1394
تبریک روز پدر و ولادت حضرت علی (ع) تاریخ : جمعه 11 اردیبهشت 1394
تعطیلی پنجشنبه ها در سال 94 ادامه دارد تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394
تغییر زمان امتحانات دانشگاه فرهنگیان تاریخ : چهارشنبه 09 اردیبهشت 1394
انجام مقدمات استخدام قطعی تاریخ : چهارشنبه 09 اردیبهشت 1394
موضوعات
دانشگاه فرهنگیان
آموزش وپرورش
حقوق وحکم کارگزینی
بیمه فرهنگیان
معرفی ودانلود کتاب
کنکوروکنکوری ها
لایحه رتبه بندی معلمان
روش تدریس
چارت دروس دانشگاه فرهنگیان
مناسبت ها
آمار سایت
بازديدهاي امروز : 41 نفر
بازديدهاي ديروز : 14 نفر
كل بازديدها : 14,147 نفر
بازدید این ماه : 41 نفر
بازدید ماه قبل : 262 نفر
کل نظرات : 0 عدد
كل مطالب : 39 عدد
كل اعضا : 0 عدد
افراد آنلاین : 1 نفر
امکانات وب

تبادل لینک

خرید بک لینک