close
تبلیغات در اینترنت
استخدام آموزش پرورش

دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان و حرفه ی معلمی
بررسی مسایل دانشگاه فرهنگیان ،آموزش پرورش ،معلمان ودانشجومعلمان
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
شارژ آنلاین با یک کلیک

کلیک کنید تا ببینید

               
           

کلیک کنید وبخرید


کلیک کنید

               
           

جستجو

پرفروش ها


کلیک کنید لطفا


 

 

آزمون استخدامی حتما تیرماه برگزار می شود

خسرو نظری در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، پیرامون استخدام وزارت آموزش و پرورش گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی به آموزش و پرورش مجوز استخدام 10 هزار نیرو را در این وزارت خانه داده که 5 هزار از آن ها در قالب روند دیپلم به لیسانس است.

وی ادامه داد: این افراد برای سال جاری وارد دانشگاه شده و طبق روال سال های گذشته فارغ التحصیل می شوند.

رئیس برنامه ریزی ومنابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش اشاره کرد: 5 هزار نیروی مابقی را دانشگاه فرهنگیان به وزارت آموزش و پرورش فرصت می دهد، تا از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها و حوزه های علمیه برای تامین کمبودها استفاده کند.

نظری تصریح کرد: بررسی هایی قابل انجام است که در اختیار وزارت خانه قرار می دهیم تا تمهیدات لازم را برای برگزاری آزمون استخدامی در تیرماه فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این افراد برای مهرماه سال جاری پس از گزینش وارد دانشگاه فرهنگیان می شوند و 2 ترم تحصیلی آموزش صلاحیت های معلمی را دیده پس از اخذ گواهینامه مهرماه سال 95 وارد کار می شوند.درباره : دانشگاه فرهنگیان , آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : آزمون استخدام آموزش پرورش , مجوز استخدام ورودی های 93 دانشگاه فرهنگیان , دانشگاه فرهنگیان , آزمون استخدام , استخدام ,
بازدید : 84
[ سه شنبه 15 ارديبهشت 1394 ] [ سه شنبه 15 ارديبهشت 1394 ] [ دانشجومعلم ]

 

انجام مقدمات استخدام قطعی

با توجه به بخشنامه اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان از دانشجویان ورودی بهمن 1391 در خواست می گردد از تاریخ خرداد تا شهریور سال جاری با در دست داشتن دو قطعه عکس، تصویر شناسنامه و کارت ملی، جهت تکمیل فرم های 130 اطلاعات فردی گزینش به منظور انجام مقدمات استخدام قطعی به کارشناسی استخدام این اداره کل مراجعه نمایند.

منبع: پردیس فاطمه الزهرا(س) اهواز

این اطلاعیه مختص دانشجویان استان خوزستان می باشد

 درباره : دانشگاه فرهنگیان , اخبار دانشگاه فرهنگیان , استخدام آموزش پرورش , حقوق وحکم کارگزینی ,
برچسب ها : انجام مقدمات استخدام قطعی , استخدام قطعی , اموزش پرورش , ورودی های بهمن 91 دانشگاه فرهنگیان , دانشگاه فرهنگیان , استخدام ,
بازدید : 52
[ چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 ] [ چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 ] [ دانشجومعلم ]

 

ابلاغ دستور العمل تبدیل وضعیت نیروهای ازمایشی آموزش پرورش به رسمی

ابلاغ دستورالعمل تبدیل وضعیت نیروهای آموزش و پرورش

به گزارش پانا، در راستای اجرای ماده (46) قانون مدیریت خدمات کشوری، طی نامه شماره 12175/93/200 مورخ 11/9/93 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و بخشنامه شماره 18/710 مورخ 10/10/1393 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع ، دستورالعمل تعیین وضعیت کارکنان آزمایشی موضوع ماده (2) آیین نامه اجرایی تبصره (3) قانون فوق الذکر جهت اجرا ابلاغ شد

براساس دستورالعمل فوق، تبدیل وضعیت مستخدمین آزمایشی به رسمی با در نظر گرفتن شاخص های  لیاقت (علمی، اعتقادی، اخلاقی)، کاردانی، علاقه به کار، خلاقیت، نوآوری، روحیه ی خدمت به مردم و رعایت نظم و انضباط اداری، گذراندن دوره های آموزشی و کسب امتیاز لازم پس از طی حداقل دوره ی سه ساله آزمایشی در صورت کسب حداقل 185 امتیاز از مجموع امتیازات «فرم تعیین وضعیت کارمندان آزمایشی» و با تشخیص کمیته ی تخصصی تعیین صلاحیت کارمندان رسمی و تأیید گزینش بلامانع خواهد بود.

در صورتی که یا پایان دوره آزمایشی، کارکنان شرایط ادامه خدمت و یا تبدیل به استخدام رسمی را کسب نکنند با وی به یکی از روش های اعطای مهلت دو ساله دیگر برای احراز شرایط لازم، تبدیل به استخدام پیمانی و یا لغو حکم رفتار خواهد شد.درباره : آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش , حقوق وحکم کارگزینی ,
برچسب ها : ابلاغ دستورالعمل تبدیل وضعیت نیروهای آموزش و پرورش , تبدیل وضعیت نیروهای آموزش پرورش , آژمایشی به رسمی , آموزش پرورش , مستخدمین اموزشی ,
بازدید : 241
[ چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 ] [ چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 ] [ دانشجومعلم ]

 

ردیف استخدام برای 5 هزار نیروی انسانی در آموزش وپرورش صادر شد

به گزارش پانا، علی اصغر فانی گفت: با ابلاغ و مجوز سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور،  وزارت آموزش وپرورش 5 هزار نیروی انسانی را استخدام خواهد کرد.

فانی افزود: این مجوز در پاسخ به درخواست آموزش وپرورش و به استناد بند (ج) و تبصره (1) ماده (24) قانون مدیریت خدمات کشوری برای استخدام در مشاغل آموزشی است.

وزیر آموزش وپرورش ادامه داد: دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی این آزمون پس از تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی به اطلاع عمومی می رسد.

عضو کابینه تدبیر وامید خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی پس از طی یک دوره یک ساله مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان به استخدام آموزش وپرورش در خواهند آمد.

 

 درباره : آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : ردیف استخدام , آموزش پرورش , فانی , استخدام آموزش پرورش , دانشگاه فرهنگیان ,
بازدید : 23
[ چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 ] [ چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 ] [ دانشجومعلم ]

 

فانی

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش گفت : توزیع نیروی انسانی در آموزش و پرورش مناسب و متوازن نیست و حداقل مدرک شرکت در آزمون استخدامی لیسانس است.

علی اصغر فانی با اشاره به جذب پنج هزار نیروی استخدامی در چند ماه آینده در آموزش و پرورش گفت: این نیروها از دارندگان مدرک کارشناسی رشته های مختلف و از طریق آزمون جذب و گزینش می شوند.


وی افزود: پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی یک دوره یکساله را برای تعلیم روش های تدریش در دانشگاه فرهنگیان سپری می کنند و سپس جذب آموزش و پرورش می شوند.

 

 

 درباره : آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : فانی:توزیع نیروی انسانی مناسب نیستلیسانسلازمه شرکت در آزمون استخدام آموزش پرورش , استخدام آموزش پرورش , آزمون , آموزش پرورش , فانی , کمبود نیروی انسانی , توزیع نامتوازن نیوری انسانی ,
بازدید : 28
[ چهارشنبه 02 ارديبهشت 1394 ] [ چهارشنبه 02 ارديبهشت 1394 ] [ دانشجومعلم ]

فارغ التحصیلان دانش

 

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از شهرستان کاشان با اشاره به برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش در ماه‌های آینده اظهار داشت: جذب نیروی بومی در حال حاضر در اولویت وزارت آموزش و پرورش بوده و با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان دوره‌های چهارساله‌ای را برگزار می‌کند، فارغ‌التحصیلان این دوره‌ها، در مهر سال 95 وارد مدرسه می‌شوند.پ

 

وی افزود: امسال هم دانشجویان در دوره‌های 4 ساله‌ای پذیرش می‌شوند و تلاش می‌کنیم که پذیرش به سبک بومی انجام شود و از معلمان بومی در شهرستان‌ها استفاده شود. در حال حاضر جذب نیروی بومی در دستور کار قرار گرفته تا مشکل نقل و انتقال معلمان برطرف شود.

 

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: امسال استفاده از ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان مورد توجه قرار می‌گیرد که از فارغ‌التحصیلان کارشناسی آزمون برگزار شده استفاده می‌شود و کسانی که دوره‌های دانشگاه فرهنگیان را طی کرده و گواهینامه را دریافت می‌کنند، مورد استفاده قرار خواهند گرفت.


برای مشاهده بقیه مطلب ادامه مطلب رو بزنید

 ادامه مطلب

درباره : دانشگاه فرهنگیان , اخبار دانشگاه فرهنگیان , آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : فانی:اولین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان مهر 95 وارد مدارس می شوند , اولین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان , دانشگاه فرهنگیان , آموزش پرورش , جذب نیروی آموزش پرورش , فانی , استخدام آموزش پرورش , 5 هزار نفر , دانشجویان ,
بازدید : 78
[ سه شنبه 25 فروردين 1394 ] [ سه شنبه 25 فروردين 1394 ] [ دانشجومعلم ]

ازمون استخدام آموزش پرورش

 

افراد منتخب آزمون استخدامی یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش می بینند

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، علی‌اصغر فانی در حاشیه "همایش یاس مهربانی" درباره وضعیت برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: مجوز استخدام داده شده، زمان آن مشخص و آزمون را سازمان سنجش و آموزش و پرورش مشترک برگزار می‌کنند.

وی گفت: روز گذشته نیز پیگیر بودم تا این مجوز کتبا ابلاغ شود. به مجرد آنکه مجوز کتبا ابلاغ شود دستورالعمل مربوط صادر خواهد شد و همه جزییات در آن مشخص است.

فانی با بیان اینکه برحسب نیاز به نیروی انسانی و با توجه به جنسیت، رشته و جایگاه جغرافیایی در آموزش و پرورش توزیع نیازها را در دستورالعمل اعلام می‌کنیم، گفت: کسانی که پذیرفته می‌شوند باید یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش معلمی ببینند.

 

برای مشاهده بقیه مطلب ادامه مطلب رو بزنید

 ادامه مطلب

درباره : آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : افراد منتخب آزمون استخدامی یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش می بینند , آزمون استخدامی آموزش پرورش , دانشگاه فرهنگیان , معوقات فرهنگیان , فانی , منتخب استخدام , آزمون استخدام , آموزش پرورش , فرهنگیان ,
بازدید : 20
[ دوشنبه 24 فروردين 1394 ] [ دوشنبه 24 فروردين 1394 ] [ دانشجومعلم ]

فانی: جذب مربیان پیش دبستانی و فرزندان فرهنگیان در اولویت است

 

 

علی اصغر فانی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار کرد: با توجه به برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش، برای جذب نیرو در بخش های مختلف، از سازمان مدیریت و برنامه ریزی سهمیه گرفتیم.

طبق گفته وزیر آموزش و پرورش در سال 94، مجوز استخدام 5 هزار نیرو در آموزش و پرورش از طریق ماده  ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کسب شده است.

وی تاکید کرد: طبق رایزنی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته، مربیان پیش دبستانی و فرزندان فرهنگیان، در اولویت استخدام هستند.

 

برای مشاهده بقیه مطلب ادامه مطلب رو بزنید

 

 ادامه مطلب

درباره : آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : فانی: جذب مربیان پیش دبستانی و فرزندان فرهنگیان در اولویت است , خیرین مدرسه ساز , وام , مربیان پیش دبستانی , پیش دبستانی , استخدام , اولویت استخدام , فرزندان فرهنگیان , استخدام مربیان پیش دبستانی , آزمون استخدام , آموزش پرورش , فانی , وزیر اموزش پرورش ,
بازدید : 19
[ شنبه 22 فروردين 1394 ] [ شنبه 22 فروردين 1394 ] [ دانشجومعلم ]

 

هزینه لایحه رتبه بندی معلمان

 

هزینه 13.5 هزار میلیارد ریالی اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان

 

به گزارش پانا، علی اصغر فانی روز گذشته (جمعه) در جمع فرهنگیان و بازنشستگان شهرستان نطنز اظهار کرد: روزانه یک هزار میلیارد ریال در آموزش و پرورش در بعد فرهنگی هزینه می شود، اما همچنان با فضاهای نامطلوبی مواجه هستیم که توجه ویژه دولت تدبیر و امید و خیران را به این بخش می طلبد.

وی افزود: 13 میلیون دانش آموز در واحدهای آموزشی مشغول به تحصیل هستند که با احتساب اولیاء آنها حدود 39 میلیون نفر بزرگترین بخش از جامعه فرهنگی و آموزشی ما را تشکیل داده‌اند.

وی عنایت دولت تدبیر و امید را به آموزش و پرورش مشهود دانست و افزود: بودجه کشور در سال 93 نسبت به سال 92 از رشد 11 درصدی برخوردار بوده که این افزایش برای آموزش و پرورش 26 درصد بوده است.

 

 برای مشاهده بقیه مطلب ادامه مطلب رو بزنید

 ادامه مطلب

درباره : آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : آموزش پرورش , هزینه ی لایحه رتبه بندی معلمان , رتبه بندی معلمان , استخدام , استخدام اموزش پرورش , فانی , وزیر آموزش پرورش , جذب نیرو , جذب نیروی آموزش پرورش , فرزندان فرهنگیان ,
بازدید : 21
[ شنبه 22 فروردين 1394 ] [ شنبه 22 فروردين 1394 ] [ دانشجومعلم ]

بررسی طرح نحوه استخدام معلمان حق‌التدریسی در کمیسیون آموزش و تحقیقات

 

 

بررسی طرح نحوه استخدام معلمان حق‌التدریسی در کمیسیون آموزش و تحقیقات


قاسم جعفری در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، درباره دستور جلسه هفته گذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در این جلسه مباحث جاری مربوط به آموزش عالی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس درباره طرح نحوه استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش نیز در این جلسه مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

*نظام رتبه بندی در ارتقای جایگاه فرهنگیان مؤثر است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: از فرهنگیان و معلمان می خواهیم اگر درباره لایحه رتبه بندی معلمان نظراتی دارند از طریق وزارت آموزش و پرورش و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس آن را به نمایندگان مجلس انتقال دهند تا این لایحه با محاسن حداکثری تدوین و به صحن علنی ارایه شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: نظام رتبه‌بندی فرهنگیان از جمله بندهای ذکر شده در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و یکی از 6 رکن مورد نظر مقام معظم رهبری در سیاست‌های کلی علم و فناوری است.
 
قاسم جعفری اظهار داشت: اجرای قانون نظام رتبه بندی در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سیاست‌های کلی علم و فناوری آمده است و با توجه به اینکه این قانون مصوب شده اجرای آن الزام و ضروری است.   

برای مشاهده بقیه مطلب ادامه مطلب رو بزنید

 ادامه مطلب

درباره : آموزش وپرورش , استخدام آموزش پرورش , اخبار آموزش پرورش ,
برچسب ها : استخدام آموزش پرورش , حق التدریسی , استخدام حق التدریس ها , فرهنگیان , رتبه بندی معلمان , حقوق فرهنگیان , کمیسیون اموزش پرورش ,
بازدید : 16
[ شنبه 22 فروردين 1394 ] [ شنبه 22 فروردين 1394 ] [ دانشجومعلم ]
محصولات

کلیک کنید تا ببینید
               
           


کلیک کنید وبخرید
.: Weblog Themes By graphist :.

::

اعضاء
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟عضویت در سایت
کلیک کنید
               
           

درباره وبلاگ

سلام این وبلاگ برای اطلاع رسانی وهمچنین بررسی مسایل دانشگاه فرهنگیان ،دانشجومعلمان،معلمان ،حرفه ی معلمی وآموزش وپرورش ایجاد شده است امیدوارم مارا با نظراتتان در اداره وبلاگ کمک کنید وانتقادات وپیشنهادات خودرا به ما اعلام کنیدایمیل:moallemin91@yahoo.com

آخرين مطالب
نهایی شدن دو بسته‌ بیمه‌ای برای فرهنگیان تاریخ : چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394
تبریک روز معلم تاریخ : جمعه 11 اردیبهشت 1394
تبریک روز پدر و ولادت حضرت علی (ع) تاریخ : جمعه 11 اردیبهشت 1394
تعطیلی پنجشنبه ها در سال 94 ادامه دارد تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394
تغییر زمان امتحانات دانشگاه فرهنگیان تاریخ : چهارشنبه 09 اردیبهشت 1394
انجام مقدمات استخدام قطعی تاریخ : چهارشنبه 09 اردیبهشت 1394
موضوعات
دانشگاه فرهنگیان
آموزش وپرورش
حقوق وحکم کارگزینی
بیمه فرهنگیان
معرفی ودانلود کتاب
کنکوروکنکوری ها
لایحه رتبه بندی معلمان
روش تدریس
چارت دروس دانشگاه فرهنگیان
مناسبت ها
آمار سایت
بازديدهاي امروز : 68 نفر
بازديدهاي ديروز : 14 نفر
كل بازديدها : 14,174 نفر
بازدید این ماه : 68 نفر
بازدید ماه قبل : 289 نفر
کل نظرات : 0 عدد
كل مطالب : 39 عدد
كل اعضا : 0 عدد
افراد آنلاین : 1 نفر
امکانات وب

تبادل لینک

خرید بک لینک